Dvacetičtyřhodinovka vs. Miloš

Kolik kilometrů bych uběhnul (ušel) za 24 hodin? Otázka, která možná někdy napadla každého z nás. A Miloš na tuhle otázku zná od minulého víkendu přesnou odpověď. V jeho případě to je 156 km a 116 metrů…

Konstantinovy Lázně, dvacetičtyřhodinovka se startem v poledne v sobotu (22.4.2023) a se zastavením pro všechny zbývající na trase v pravé nedělní poledne o den později. Asfaltový okruh dlouhý 2.854 metrů (s převýšením 12 m). Miloš ho obkroužil více než 50krát, aby v neděli v poledne doběhl na krásném 7. místě, a to i přes problém s lýtkovým svalem, který ho limitoval v druhé polovině závodu.

Dvacetičtyřhodinovka se běžela v rámci českého festivalu ultramaratonských závodů (K6 – Czech Ultramarathon Festival), který se koná od roku 2021 v malebné přírodě lázeňského města.

A jak Miloš reagoval na dotaz, "kolikrát jsi potkal na tom nechráněném přejezdu vlak? A kolikrát jsi viděl UFO nebo mamuty?" 

„Vlak jsem slyšel pořád jen houkat, ale asi 2x jsem i rád zastavil. V noci nejezdil. Na šestidenní ke konci musí jít o život... :) Během běhu jsem nic zvláštního neviděl. Snad jen v noci... to jsem si často myslel, že někde někdo stojí a ono nic. A ještě jsem po půlnoci párkrát sešel z cesty...ale to jsem se hned probral. Horší to je teď. Jo a všichni...vsechno okolo bylo super

Prostě Miloš, vlastně o nic nešlo… Ale my víme, že tohle je super výkon! Klobouček.