Max pátý v Mohelnici

Posledním závodem Šumperského poháru pro dětské kategorie byl v letošní mtb závodní sezóně Mohelnický 1/2maraton.

V neděli 28. 8. 2023 tady Maxmilian vybojoval opět 5. místo v kategorii „předžáci“. Na programu byl jeden velký okruh se startem v mohelnickém kempu a pak přes přilehlý lesopark po pěšinkách i šotolinových cestách. Max po vydařeném startu předvedl svůj standardní výkon.

Podle všech předběžných propočtů se celkově v poháru umístil také na 5. místě se 130 body – z přibližně stovky startujících dětí v jeho kategorii je to hodně kvalitní výsledek! Gratulace.

Příští rok ale přestupuje do vyšší kategorie "malí žáci 7 - 8 let“, kde už je větší konkurence a kluci často jezdí i na 29" karbonových kolech. Takže zimní příprava bude náročná. Ale Ladermon bude makat s ním!