Ambiciózní Dubany

DD Sport Dubanská desítka je nový závod se silným organizačním i finančním zázemím, který letos velmi ambiciózně vtrhl do převážně poklidných vod termínovky místních závodů…

První ročník se konal v neděli 12. 9. a z Duban se běželo přes sousední vesnice Hablov, Bystročice i po nové místní cyklostezce. Asfalt, občas lehký terén. Hlavní závod byl vypsán na 10 km, ale předcházely mu nejrůznější dětské a rodinné běhy.

Ladermon Team bude historicky zapsán ve výsledkové listině tohoto prvního ročníku díky:

• Sebastianovi, který v dětském běhu na 300 metrů doběhl na 6. místě (00:58,9),
  • Lionelovi za 10. místo v dětském běhu na 600 metrů (01:52,8).

V silně obsazené hlavní kategorii na 10 km (celkově 141 závodníků) doběhl na devátém místě Jirka (43:46, ve věkové kategorii 5. místo) a na třináctém Radek (45:07, ve věkovce 4. místo).

Celkově druhá a v ženách první pak byla Petra Kamínková (38:39), na kterou se můžeme těšit v říjnu i na našem Ladermon Trail 15 km…