Přihláška na Ladermon Trail

Pohlaví
Stát
Trasa

Vyplněním registračního formuláře zároveň potvrzuji, že jsem se seznámil a souhlasím s podmínkami účasti v závodu a podmínkami ochrany a zpracování osobních údajů v souvislosti s mou účastí na běžeckém závodu Ladermon Trail.

Seznam přihlášených

Jméno Příjmení Ročník Trasa Tým / oddíl Zaplaceno
Aleš Obr 1984 30 km HK TOP OL
Michal Eichler 1978 15 km Dolany
Sabina Fridrichová 1997 15 km
Petr Cimprich 1986 15 km Nordic walking Olomouc
Lenka Chmelařová 1982 30 km BDM Team
Jitka Hájková 1978 15 km #matkyvbehu
Michaela Misterová 1988 15 km #matkyvbehu
Monika Bestová 1992 30 km
Jan Chmela 1977 15 km Stg Litovel
Michaela Bařinová 1979 30 km
Petr Adamec 1987 15 km
Daniel Gold 1989 15 km VPKOH
Lenka Cuřínová 1989 15 km
Marek Hlavatý 1977 30 km BP
Ctirad Polach 1974 30 km Šenov
Ivana Zbořilová 1982 30 km BK SAK Karviná
Dagmar Polachová 1980 30 km Šenov
David Arnošt 1993 15 km
Pavel Doležel 1970 30 km Ladermon Team
Pavel Doležel 1971 15 km
Tomáš Miček 1984 15 km Kriplgang
Petra Kamínková 1973 15 km Svatý Kopeček
Unai Kareaga Zabala 1981 15 km Gernika-Euskadi
Lukáš Jurník 1997 30 km Grapefruit-Laufteam
Marek Trunda 1987 30 km Grapefruit-Laufteam
Milan Nerad 1981 15 km
Ivan Melnyk 1986 30 km Kukurudza
Zdeněk Vaníček 1977 15 km
Lucie Kolmašová 1982 15 km Callmekilla
Simona Večeřová 1978 15 km Cycloracing team
Ladislava Smékalová 1980 15 km
Andrea Šindlerová 1994 15 km
Kateřina Adamíková 1975 15 km
Jiří Bartoš 1982 15 km
Ondrej Popelka 1981 15 km STS Chvojkovice-Brod
Tomáš Konečný 1986 15 km Rozběhame česko
Petr Musil 1979 30 km
Radek Zich 1984 15 km PSK Přerov
Roman Špičák 1993 30 km Titan TriLife
Jitka Špičáková 1987 15 km TJ Liga 100
Miloš Janeczko 1975 30 km
Miloslav Cileček 1989 30 km
Kamil Brudný 1977 30 km
Linda Kotasová 1980 15 km
Jan Beránek 1992 30 km
Jaroslav Valtr 1992 30 km
Marek Lapáček 1976 30 km
David Foltin 1972 30 km
Lucie Havelková 1984 15 km
Jaroslav Dobrý 1971 15 km ZTPP
Libor Mikšík 1988 15 km TJ Sokol Všemina
Pavel Růžička 1976 30 km Kolokroužek Zlín
Martin Gužík 1990 30 km VPKOH
Jan Horký 1971 30 km SOB Olomouc
Petr Lo Bianco 1988 15 km
Kateřina Krejčí 1985 15 km Lawsers
Adam Bajgar 1990 15 km Lawsers
Petr Zápařka 1984 15 km Team Doloplazy
Lucie Zápařková 1984 15 km Team Doloplazy
Tomáš Musil 1982 30 km Olomouc
Stan Henkl 1983 15 km Náš Ondřejník
Lukáš Zimmermann 1979 30 km AQOL
Jakub Kotulek 1983 15 km Kotulek Athletic
Stanislav Kollert 1981 30 km STG Třinec
Gabriela Pospíšilová 1989 15 km
Veronika Trunečková 1978 30 km Team Bedihošť
Jana Nejezchlebová 1979 15 km Turbošneci Olomouc
Jiří Juráň 1974 15 km
Vladimíra Horáčková 1977 15 km
David Kaláb 1987 30 km AC Track & Field Brno
Jakub Kocourek 1985 30 km Running Zone Brno
Martin Čerňan 1989 15 km
Matěj Kotulek 1987 15 km Kotulek Athletic
Pavel Hilšer 1977 15 km
Lukas Chlebek 1982 15 km Plantoši
Zdeněk Votava 1983 30 km
Anežka Minichová 1986 15 km
Vojtěch Chmelík 1988 30 km Bys3caMAN
Eva Strnadová 1986 30 km Vranov
Radek Leszczynski 1975 30 km Ladermon Team
Jan Tomašov 1958 30 km
Šárka Tomašovová 1994 30 km
Jitka Benešová 1980 30 km
Marie Delingerová 1976 30 km Ski Fortex Moravský Beroun
Martin Mikloš 1986 15 km Gisteam / Beskydští nomádi
Aleš Vávra 1982 15 km Gisteam
Jaromír Zajíček 1980 15 km Gisteam
Jakub Koníček 1993 15 km Gisteam
Luděk Dušek 1974 15 km Klub Biatlonu
Josef Šándor 1984 15 km
Václav Blaha 1959 30 km Team Bedihošť
Michal Robenek 1968 15 km
Lukáš Pilát 1985 30 km Last Minute
Libor Blaha 1985 30 km Team Bedihošť